شرکت رفاء الکترونیک


مجموعه  رفاء الکترونیک در سال 1372با بهره مندی از متخصصان مجرب رشته الکترونیک تاسیس گردیده و اولویت اول وعمده فعالیت خود را تامین قطعات اورجینال و تولید لوازم الکترونیکی با کیفیت قرار داده است .
 شرکت رفاء الکترونیک بعنوان پیشرو در ارایه قطعات الکترونیک اورجینال توانسته  بخوبی اعتماد مشتریان را بدست آورده  و خودرا بعنوان انتخاب اول مشتریان معرفی بنماید . همچنین از طریق همگام سازی محصولات خود  با نیاز روز تولید کنندگان نقشی عمده در ارتقا و پیشرفت و و تامین کالاهای باکیفیت بازار را ایفا کرده است.  
ازتباط با بیش 1500 تولید کننده  معتبر جهانی در زمینه  قطعات الکترونیک سبب شده تا تامین نیازبازار و مشکلات اساسی تولیدکننده گان و مصرف کننده گان بسهولت توسط مجموعه رفاء الکترونیک شناسایی و مرتفع بشود.
از اهداف موسسه ترویج و گسترش اصولی صنعت الکترونیک و ارائه مشاوره های تخصصی ، خدمات علمی و فنی در زمینه تولید و طراحی  و تامین لوازم الکترونیک در کشور عزیزمان میباشد.

مجموعه رفاء الکترونیک در زمینه های قطعات الکترونیک و همچنین دوربین های مداربسته و اتصالات و لوازم جانبی دوربین های مداربسته فعالیت داشته ، که با توجه به حمایت مشتریان مجموعه رفاء الکترونیک حالا این مجموعه وارد رقابت قابل توجهی با برند های مطرح در این صنعت بزرگ شده است که با همایت شما مشتریان و نمایندگی های پخش در سرتاسر ایران نوید بخش روزهای خوب برای مجموعه رفاء الکترونیک باشیم .

با تشکر از مشتریان و همکاران محترم