شرکت رفاء الکترونیک


شرکت رفاء الکترونیک از سال 1372با اتکاء به متخصصان مجرب رشته الکترونیک، شروع به فعالیت نموده و اولویت خود را حفظ رضایت مشتریان از طریق تامین کالا و  قطعات اوریجینال، از تولید کنندگان و برند های معتبر قرار داده است.
این شرکت بعنوان پیشرو در تامین قطعات الکترونیک برند های شناخته شده توانسته  بخوبی اعتماد مشتریان را بدست آورده  و با حفظ آن، خود را بعنوان انتخاب اول مشتریان معرفی نماید؛ همچنین از طریق همگام سازی محصولات خود  با نیاز روز تولید کنندگان داخلی ، نقش عمده ای  در ارتقاء و تامین کالاهای باکیفیت بازار ایفا نماید.  
ارتباط  با تولید کننده گان  معتبر جهانی در زمینه  قطعات الکترونیک سبب شده تا تامین نیاز بازار و مشکلات اساسی تولیدکنندگان و مصرف کنندگان بسهولت توسط این مجموعه شناسایی و مرتفع گردد.
یکی اهداف اصلی این مجموعه ترویج و گسترش اصولی صنعت الکترونیک و ارائه مشاوره های تخصصی ، خدمات علمی و فنی در زمینه تولید ، طراحی  و تامین لوازم الکترونیک در کشور عزیزمان میباشد.

مجموعه رفاء الکترونیک در زمینه های قطعات الکترونیک و همچنین دوربین های مداربسته و اتصالات و لوازم جانبی دوربین های مداربسته فعالیت داشته ، که با توجه به حمایت مشتریان مجموعه رفاء الکترونیک حالا این مجموعه وارد رقابت قابل توجهی با برند های مطرح در این صنعت بزرگ شده است که با همایت شما مشتریان و نمایندگی های پخش در سرتاسر ایران نوید بخش روزهای خوب برای مجموعه رفاء الکترونیک باشیم .

با تشکر از مشتریان و همکاران محترم